Usługi - Wulkanizacja

Celem naszej działalności jest przede wszystkim zadowolenie Klienta, a więc staramy się oferować fachową, szybką i profesjonalną obsługę. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie marki SICAM oraz UNITROLL, który pozwala nam świadczyć swoje usługi na najwyższym poziomie. Oferowana przez nas wulkanizacja w Poznaniu to połączenie fachowych usług z atrakcyjnymi cenami.

Wymiana oraz naprawa ogumienia

Wymieniamy opony osobowe, typu RUN FLAT oraz dostawcze na felgach stalowych i aluminiowych, jak również nisko-profilowe oraz profesjonalnie je naprawiamy.

Wykonujemy fachowe łatki wulkanizacyjne, które w odróżnieniu od ogumienia naprawianego metodą „łatki sznurkowej” dają gwarancje sprawności, aż do zużycia bieżnika. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi promocjami na wymianę opon.

Cennik kompleksowej wymiany opon wraz z wyważeniem.

Aktualny cennik wymiany opon z wyważaniem
Rozmiar [cale] Felga stalowa Felga aluminiowa
13 - 14 69 zł 80 zł
15 - 16 80 zł 90 zł
17 90 zł 100 zł
18 90 zł 120 zł
Naprawa opony na feldze stalowej lub aluminiowej do rozmiaru 16 cali 40 zł.
Naprawa opony na feldze stalowej lub aluminiowej od rozmiaru 17 cali 50 zł.
W przypadku naprawy opony typu run flat trzeba doliczyc koszt zdjecia i zalozenia opony w wysokosci 15 zł.

Pompowanie kól azotem

W naszej ofercie znajduje się również pompowanie kół azotem. Azot w oponach to:
  • zmniejszone zużycie paliwa,
  • przedłużone życie opon aż do 25%,
  • zwiększone bezpieczeństwo w czasie podróży.

Proces ten wykonujemy za pomocą generatora azotu, który w przeciwieństwie do pompowania z butli pozwala na uzyskanie maksymalnego stężenia azotu na poziomie 99% dzięki całkowitemu odessaniu powietrza z koła. Koszt pompowania azotem to 5 zł za koło osobowe oraz 10 zł za koło dostawcze. Do wyważania kół używamy nowoczesnej wyważarki marki SICAM, która zapewni 100% satysfakcji z wykonanej usługi. Koszt wyważenia kompletu kół na felgach stalowych to 60zł, a na felgach aluminiowych 70zł.

Czytaj więcej

Prostowanie felg stalowych

W naszym zakładzie naprawiamy felgi stalowe, które zostały uszkodzone w wyniku wpadnięcia w dziurę. Należy jednak pamiętać, że nie każde uszkodzenie da się naprawić. Koszt takiego prostowania to od 30zł za felgę stalową oraz od 80zł za felge aluminiową. Należy do tego doliczyć ewentualne ściągnięcie/założenie opony i wyważenie.

Zapraszamy do przechowywania opon w naszym serwisie. Są one magazynowane w warunkach, które zapewniają zachowanie odpowiednich właściwości ogumienia. Przechowanie kompletu opon to koszt 60zł. Cena dotyczy jednego sezonu, zimowego bądź letniego.

Czytaj więcej