Hotel opon Poznań

Wymieniasz opony na letnie i nie wiesz, co zrobić z zimowymi? Nie masz warunków, żeby bezpiecznie przechować je przez kilka miesięcy? Oferujemy profesjonalny hotel opon! Przechowamy dla Ciebie elementy ogumienia w odpowiednich warunkach, które pozwolą uniknąć uszkodzeń. By zapobiec utracie właściwości należy je bowiem przechowywać w miejscu suchym, zacienionym, chłodnym, pozbawionym przedmiotów iskrzących czy też chemikaliów.

Skorzystanie z usługi polecane jest szczególnie mieszkańcom bloków czy też innym kierowcom, którzy nie mają przestronnego garażu bądź piwnicy czy innego miejsca magazynowania.

Przechowalnia dla opon w Poznaniu

Wymiana opon w samochodzie zawsze wiąże się z koniecznością znalezienia odpowiedniego miejsca, do ich przechowywania. Nierzadko jest to spore wyzwanie, zwłaszcza dla mieszkańców bloków lub osób, które z różnych powodów nie mają dostępu do pomieszczenia wystarczająco suchego, zacienionego i przede wszystkim odpowiednio przestronnego. Pamiętaj, że składowanie opon w nieodpowiednich warunkach może przyczynić się do uszkodzenia ich struktury, dlatego najlepiej skorzystaj z naszej usługi – przechowalni ogumienia w Poznaniu!

Hotel dla Twoich kół

Istnieje sposób, aby nawet osoby, które nie dysponują wolną przestrzenią na opony, mogły składować je w miejscu o optymalnych warunkach. Jest nim nasza przechowalnia, w której za jednorazową opłatą można trzymać je przez cały sezon zimowy lub letni. Możesz nam powierzyć zarówno komplet ogumienia, jak i nawet cały zestaw kół. Pozbądź się problemu z brakiem przestrzeni magazynowej. Już dziś zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej o ofercie GT Auto lub odwiedź serwis, z siedzibą przy ulicy Obornickiej w Poznaniu.

Koszt korzystania z hotelu opon wynosi zaledwie 150 zł od kompletu kół oraz 130 zł od kompletu opon. Cena dotyczy przechowania na okres jednego sezonu zimowego lub letniego.

Zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia naszego serwisu przy ulicy Obornickiej w Poznaniu.