Usługi - Wulkanizacja Poznań

Celem naszej działalności jest przede wszystkim zadowolenie Klienta, a więc staramy się oferować fachową, szybką i profesjonalną obsługę. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie marki SICAM oraz UNITROLL, który pozwala nam świadczyć swoje usługi na najwyższym poziomie. Oferowana przez nas wulkanizacja w Poznaniu to połączenie fachowych usług z atrakcyjnymi cenami.

Wymiana oraz naprawa ogumienia

Wymieniamy opony osobowe, typu RUN FLAT oraz dostawcze na felgach stalowych i aluminiowych, jak również nisko-profilowe oraz profesjonalnie je naprawiamy.

Wykonujemy fachowe łatki wulkanizacyjne, które w odróżnieniu od ogumienia naprawianego metodą „łatki sznurkowej” dają gwarancje sprawności, aż do zużycia bieżnika. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi promocjami na wymianę opon.

Cennik kompleksowej wymiany opon wraz z wyważeniem.

Aktualny cennik wymiany opon z wyważaniem
Rozmiar [cale] Felga stalowa Felga aluminiowa
13 - 14 139 zł 150 zł
15 - 16 150 zł 160 zł
17 160 zł 170 zł
18 - 190 zł
19 - 210 zł
20 - 230 zł
21 - 250 zł
Naprawa opony od 60 zł w zależnosci od rozmiaru i rodzaju felgi.
W przypadku naprawy opony typu run flat trzeba doliczyc koszt zdjecia i zalozenia opony w wysokosci 15 zł.
Wymiana opon typu RUN FLAT wymaga dodatkowej oplaty 60 zł za komplet.
Wymiana opon w aucie dostawczym 220 zł, w aucie dostawczym na bliźniaku 350 zł.
Przy wymianie opon w samochodach wyposażonych w czujniki ciśnienia tpms doliczamy 5 zł za koło (nie dotyczy innych typów pomiaru ciśnienia z felgami wyposażonymi w standardowe wentyle gumowe bez czujnika).

Pompowanie kól azotem

W naszej ofercie znajduje się również pompowanie kół azotem. Azot w oponach to:
  • zmniejszone zużycie paliwa,
  • przedłużone życie opon aż do 25%,
  • zwiększone bezpieczeństwo w czasie podróży.

Proces ten wykonujemy za pomocą generatora azotu, który w przeciwieństwie do pompowania z butli pozwala na uzyskanie maksymalnego stężenia azotu na poziomie 99% dzięki całkowitemu odessaniu powietrza z koła. Koszt pompowania azotem to 5 zł za koło osobowe oraz 10 zł za koło dostawcze. Do wyważania kół używamy nowoczesnej wyważarki marki SICAM, która zapewni 100% satysfakcji z wykonanej usługi. Koszt wyważenia kompletu kół na felgach stalowych to 110 zł, a na felgach aluminiowych 120 zł.

Czytaj więcej

Prostowanie felg stalowych

W naszym zakładzie naprawiamy felgi stalowe, które zostały uszkodzone w wyniku wpadnięcia w dziurę. Należy jednak pamiętać, że nie każde uszkodzenie da się naprawić. Koszt takiego prostowania zaczyna się od 30zł. Należy do tego doliczyć ewentualne ściągnięcie/założenie opony i wyważenie.

Zapraszamy do przechowywania opon w naszym serwisie. Są one magazynowane w warunkach, które zapewniają zachowanie odpowiednich właściwości ogumienia. Przechowanie kompletu opon to koszt 120 zł. Cena dotyczy jednego sezonu, zimowego bądź letniego.

Czytaj więcej