Pogotowie akumulatorowe Poznań

Jeśli Twoje auto nie chce odpalić, a akumulator jest tak zużyty, że nie reaguje na próby naładowania, skorzystaj z profesjonalnej pomocy! Spieszy Ci się i nie masz możliwości odstawienia samochodu do mechanika? Zamiast wzywać kosztowną pomoc drogową, zadzwoń do nas, a wyślemy do Ciebie profesjonalne pogotowie akumulatorowe. Pojawimy się we wskazanym przez Ciebie miejscu w Poznaniu lub okolicy i wymienimy Twój zużyty akumulator na nowy.

Usługę przeprowadzają doświadczeni pracownicy serwisu przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Dzięki temu wymiana przebiega sprawnie i po chwili możesz ruszyć w dalszą podróż, bez konieczności odwiedzania po drodze warsztatu samochodowego.

Usługę świadczymy w godzinach otwarcia serwisu, tzn. w dni robocze od 9:00 do 18:00, a w soboty między 9:00 a 14:00. Koszt dojazdu na terenie miasta wynosi 30 – 50 zł, natomiast poza Poznaniem ustalany jest indywidualnie.

Masz też możliwość skorzystania z pogotowia w naszej siedzibie w Poznaniu przy ulicy Obornickiej.

Mobilny serwis i wymiana akumulatora na telefon

Twoje auto nie chce odpalić z powodu rozładowanego akumulatora? Taka sytuacja może zdarzyć się każdemu kierowcy, ale jak sobie z nią poradzić? Jeśli znajdujesz się w Poznaniu lub jego okolicach, wystarczy Ci zaledwie telefon! Skorzystaj z niego, żeby poinformować o problemie profesjonalne pogotowie akumulatorowe. Nasi pracownicy szybko dotrą na miejsce i pomogą Ci uporać się z usterką – wymienią zużyty akumulator. Usługa zajmuje dosłownie chwilę, a po jej wykonaniu będziesz mógł bez przeszkód ruszyć w trasę!

GT Auto – wysoka jakość napraw w niskiej cenie

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Ponieważ firma GT Auto zatrudnia wyłącznie ekspertów w swoim fachu. Dzięki ogromnemu doświadczeniu potrafią oni szybko i skutecznie poradzić sobie z każdym problemem, w tym także rozładowanym akumulatorem. Nie czekaj, postaw na profesjonalistów, stosujących wyłącznie sprawdzony, specjalistyczny sprzęt. Co jeszcze jest naszą zaletą? Konkurencyjna cena! Dowiedz się więcej na temat pogotowia akumulatorowego, dzwoniąc pod nasz numer telefonu lub odwiedzając serwis, zlokalizowany przy Obornickiej w Poznaniu.