Pogotowie wulkanizacyjne Poznań

Pewnie znasz tę sytuację, gdy w najmniej spodziewanym momencie przebija się opona w samochodzie. Wprawdzie każdy kierowca powinien mieć w aucie koło zapasowe, ale jego wymiana nie zawsze jest prosta. Szczególnie w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych albo w nieoświetlonej okolicy w środku nocy, itp. Co zrobić w takiej sytuacji?

Z pomocą spieszy nasze pogotowie wulkanizacyjne. Jedyne, co musisz zrobić, to zadzwonić do nas. My zajmiemy się resztą – wymienimy koło, byś mógł ruszyć w dalszą podróż! Gdy uszkodzenie opony nie jest zbyt duże i nadaje się do naprawy, zabierzemy ją do naszego serwisu przy ul. Obornickiej w Poznaniu.

Wymieniamy i naprawiamy zarówno opony aut osobowych, jak i dostawczych (na felgach aluminiowych i stalowych).

Usługi świadczymy na terenie Poznania oraz okolicy w godzinach 9:00-18:00 od poniedziałku do piątku oraz 9:00-14:00 w soboty. Koszty dojazdu pogotowia wulkanizacyjnego zależne są od odległości i ustalane są indywidualnie z klientem.

Masz też możliwość skorzystania z pogotowia w naszej siedzibie w Poznaniu przy ulicy Obornickiej.

Wulkanizacja mobilna i serwis opon na telefon

Przebita opona w samochodzie to usterka, która może przytrafić się każdemu kierowcy. Teoretycznie we wszystkich pojazdach powinno znajdować się koło zapasowe, ale w praktyce bywa z tym różnie. Co ważne, nie wszyscy muszą wiedzieć, jak zmienić koło w pojeździe, a do tego trzeba brać pod uwagę fakt, że jest to dość "brudna" czynność serwisowa. Z tego powodu najlepiej sięgnąć po telefon i wezwać fachowców z serwisu GT Auto z Poznania, którzy szybko i sprawnie dokonają wymiany uszkodzonego ogumienia.

Usługi wulkanizacyjne w Poznaniu i okolicach

Wymiana przebitych opon w ramach mobilnego serwisu, to nie jedyne, czym się zajmujemy. W siedzibie naszej firmy, która znajduje się przy ulicy Obornickiej w Poznaniu, dokonujemy także naprawy ogumienia. Nie ma znaczenia, czy jesteś posiadaczem pojazdu osobowego, czy może auta dostawczego – jeśli jest to możliwe, usuniemy uszkodzenie, zarówno z opon na felgach stalowych, jak i aluminiowych. Ofertę kierujemy do osób prywatnych, a także przedsiębiorców. Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej o usługach wulkanizacyjnych.